Puikus pasirinkimas! Jei esate čia - jūs domitės rąstiniais namais ir mediena, o tai reiškia - mūsų nuomonės sutampa!
Prieš dvidešimt metų mes taip susidomėjome šia gyva statybine medžiaga - mediena - jog ji tapo mūsų gyvenimu ir verslu.

Neveltui mediena yra ypatingai vertinama statybinė medžiaga. Jos unikalios savybės, jaukumo pojūtis ir daug didesnė atsvara pliusų nei minusų, daro ją puikiu pasirinkimu. Tad mėgaukimės, nes turime tokias galimybes.

   

   

  Kuo patrauklūs rąstiniai namai:

Rąstinis namas sukuria sveikiausią gyvenamosios aplinkos mikroklimatą. Mediena pasižymi savybėmis, kurios sukuria  idealiai kondicionuojamo, vėdinamo ir drėkinamo buto aplinkos sąlygas. Namas natūraliai ventiliuojasi, lėtai vėsta, o vasarą - nepraleidžia karščio ir sureguliuoja drėgmę. Paprastai rąstinių namų šiltinti nereikia, bet pageidaujant - galima.

Rąstiniai namai - greitai pastatomi. Tuo metu, kol adaptuojamas bet koks jūsų turimas - net ir moderniausias, su vienšlaičiais stogais, daug stiklo ir terasomis, ar klasikinis jaukus projektas rąstinei statybai ir gaminamas konstruktyvas, gali būti liejami pamatai ir atliekami žemės darbai. Namas surenkamas per 2-3 savaites, lieka stogo ir gerbūvio įrengimo darbai.

Nebūtina papildoma vidaus ir išorės apdaila. Rąstiniai namai estetiškai atrodo tiek iš išorės, tiek iš vidaus be jokios papildomos apdailos. Tačiau pageidaujant, pvz. vonios kambaryje, pasitelkus rąstinio namo apdailos technologijas, galima atlikti net ir plytelių apdailą.